Aktivitsliste

Aktivitetsliste for tirsdag og onsdag

 

 

Forhindringsbane

Kanotur

Svømmehal

Ponyridning

MTB

1

Mathias H. Hansen (DK)

Astrid Christoffersen (DK)

Mathias H. Hansen (DK)

Nini V. Nielsen (DK)

Hjalte E.E. Sørensen (DK)

2

Nini V. Nielsen (DK)

Dana Sofie Nielsen (DK)

Carl Axel Nielsen (DK)

Laura Sjölander (DK)

Kevin S. Nielsen (DK)

3

Carl Axel Nielsen (DK)

Line Christoffersen (DK)

Nanna Andersen (DK)

Astrid Christoffersen (DK)

Mikkel Sørensen (DK)

4

Nanna Andersen (DK)

Mikkel Sørensen (DK)

Silas Olaussen (DK)

Dana Sofie Nielsen (DK)

Alva Kostianen (FIN)

5

Laura Sjölander (DK)

Signe Jacobsen (DK)

Elisabeth G Tangen (NO)

Jasmin Hauer (DK)

Karla Lindholm (FIN)

6

Hjalte E.E. Sørensen (DK)

Petra Jønnes (NO)

Elias A. Alfonzo-Wilhelmsen (NO)

Line Christoffersen (DK)

Aarni Rämö (FIN)

7

Jasmin Hauer (DK)

Ellen Stigen Gisleberg (NO)

Theo A. Alfonzo-Wilhelmsen (NO)

Signe Jacobsen (DK)

Axel Sukari (FIN)

8

Kevin S. Nielsen (DK)

Essi Lehtonen (FIN)

Isak Bjelland Vormeland (NO)

Petra Jønnes (NO)

Alva Törnroos (FIN)

9

Silas Olaussen (DK)

Karla Lindholm (FIN)

Frida Lehtonen (FIN)

Ellen Stigen Gisleberg (NO)

Ragnar Wickström (FIN)

10

Elisabeth G Tangen (NO)

Sade Railevirta (FIN)

Lara Olander (FIN)

Jade Linnéa Sagen (NO)

Leon Öunap (FIN)

11

Elias A. Alfonzo-Wilhelmsen (NO)

Axel Sukari (FIN)

Paul Welin (FIN)

Anna Iona Kvarø Aune (NO)

Veera Matikainen (FIN)

12

Theo A. Alfonzo-Wilhelmsen (NO)

Alva Törnroos (FIN)

Vida Wickström (FIN)

Henriette Løhre (NO)

 

13

Isak Bjelland Vormeland (NO)

Paul Welin (FIN)

Ayelén Montefusco (S)

Alexandra Osk Hannesdottir (NO)

 

14

Jade Linnéa Sagen (NO)

Vida Wickström (FIN)

Melvin Olsson (S)

Elise Dorthea Arvanitis Uldal (NO)

 

15

Anna Iona Kvarø Aune (NO)

Carolina Perez (FIN)

Eyjólfur Svavar Sverrisson  (IS)

Maria Isabella M. Synnes (NO)

 

16

Henriette Løhre (NO)

Veera Matikainen (FIN)

Guðjón Fannar Magnússon (IS)

Angelina Aspheim (NO)

 

17

Alexandra Osk Hannesdottir (NO)

Melvin Olsson (S)

Karen Arna Jóhannsdóttir (IS)

Essi Lehtonen (FIN)

 

18

Elise Dorthea Arvanitis Uldal (NO)

 

Iðunn Nótt Kincla Meistarvellir (IS)

Ada Mustonen (FIN)

 

19

Maria Isabella M. Synnes (NO)

 

Karitasar Kristínar  Ísaksdóttir (IS)

Sade Railevirta (FIN)

 

20

Angelina Aspheim (NO)

 

 

Elna Victor Svensson (S)

 

21

Alva Kostianen (FIN)

 

 

Felicia Klöverberg (S)

 

22

Frida Lehtonen (FIN)

 

 

Hannah Rönntoft (S)

 

23

Ada Mustonen (FIN)

 

 

Tintin Carlmark (S)

 

24

Lara Olander (FIN)

 

 

Carolina Perez (FIN)

 

25

Aarni Rämö (FIN)

 

 

 

 

26

Ragnar Wickström (FIN)

 

 

 

 

27

Leon Öunap (FIN)

 

 

 

 

28

Ayelén Montefusco (S)

 

 

 

 

29

Elna Victor Svensson (S)

 

 

 

 

30

Felicia Klöverberg (S)

 

 

 

 

31

Hannah Rönntoft (S)

 

 

 

 

32

Tintin Carlmark (S)

 

 

 

 

33

Eyjólfur Svavar Sverrisson  (IS)

 

 

 

 

34

Guðjón Fannar Magnússon (IS)

 

 

 

 

35

Karen Arna Jóhannsdóttir (IS)

 

 

 

 

36

Iðunn Nótt Kincla Meistarvellir (IS)

 

 

 

 

37

Karitasar Kristínar  Ísaksdóttir (IS)

 

 

 

 

Top
--------------------------------------------------->