Aktivitetsliste

 

 

Forhindringsbane

Kanotur

Svømmehal

Ponyridning

MTB

1

Asger Johan Sørensen (DK)

Nicole Gregersen(DK)

Asger Johan Sørensen(DK)

Nicole Gregersen(DK)

Kevin Schneider Nielsen(DK)

2

Sille Olausson(DK)

Nanna Andersen(DK)

Josefine Bartmann Hansen(DK)

Sille Olausson(DK)

Hjalte Ejlebæk E. Sørensen(DK)

3

Sigrid Aaby Bornebusch(DK)

Petra Jønnes(N)

Luna Plougheld(DK)(DK)

Sigrid Aaby Bornebusch(DK)

Eivind Andreas Vassnes(N)

4

Jasmin Hauer(DK)(DK)

Jenny Habberstad(N)

Mathias Holst- Hansen(DK)

Jasmin Hauer(DK)

Jonas Aanerud Mohagen(N)

5

Josefine Bartmann Hansen

Aada Hietala(FIN)

Carl Axel Nielsen(DK)

Nanna Andersen(DK)

Victor Lindroos(FIN)

6

Luna Plougheld(DK)

Ada Rautaharkko(FIN)

Peter Bjerregaard(DK)

Fanny Maria Roll-Hansen(N)

Leo Vasiljev(FIN)

7

Mathias Holst- Hansen(DK)

Ragnar  Wickström(FIN)

Silas Olausson(DK)

Marte Samuelsen(N)

Daniel Lönnquist(FIN)

8

Carl Axel Nielsen(DK)

Kaj Lucas Hlushchuk(FIN)

Elias A. Alfonzo-Wilhelmsen(N)

Henriette Løhre(N)

Sami Loikkanen(FIN)

9

Peter Bjerregaard(DK)

Hilde Irene Malinen(FIN)

Theo A. Alfonzo-Wilhelmsen(N)

Aada Hietala(FIN)

 

10

Silas Olausson(DK)

Olga Laine(FIN)

Isak Bjelland Vormeland(N)

Ada Rautaharkko(FIN)

 

11

Kevin Schneider Nielsen(DK)

Naema Granberg(FIN)

Petra Jønnes(N)

Fanny von Martens(FIN)

 

12

Hjalte Ejlebæk E. Sørensen(DK)

Leo Vasiljev(FIN)

Jenny Habberstad(N)

Ada Mustonen(FIN)

 

13

Elias A. Alfonzo-Wilhelmsen(N)

Lotta Laitamäki(FIN)

Hauk Brekke Kamfjord(N

Anna Hamnström(FIN)

 

14

Theo A. Alfonzo-Wilhelmsen(N)

Ivaana Lund Egede(GR)

Vidar Wickström(FIN)

Wilhelm Hamnström(FIN)

 

15

Isak Bjelland Vormeland(N)

Upaluk Geisler Jensen(GR)

Ragnar  Wickström(FIN)

Hilde Irene Malinen(FIN)

 

16

Hauk Brekke Kamfjord(N)

Ivalo Schmidt(GR)

Justus Sipilä(FIN)

Olga Laine(FIN)

 

17

Fanny Maria Roll-Hansen(N)

Salo Ikila(GR)

Kaj Lucas Hlushchuk(FIN)

Naema Granberg(FIN

 

18

Eivind Andreas Vassnes(N)

Anders Ikila(GR)

Ivaana Lund Egede(GR)

Lotta Laitamäki(FIN)

 

19

Jonas Aanerud Mohagen(N)

Karítas Kristín Ísaksdóttir (IS)

Ivalo Schmidt (GR)

Elna Victor Svensson(S)

 

20

Marte Samuelsen(N)

 

Salo Ikila(GR)

Alva Victor Svensson(S)

 

21

Henriette Løhre(N)

 

Anders Ikila(GR)

Upaluk Geisler Jensen (GR)

 

22

Fanny von Martens(FIN)

 

 

Ketill Axeelsson(IS)

 

23

Vidar Wickström(FIN)

 

 

Björn Ægie(IS)

 

24

Justus Sipilä(FIN)

 

 

Karítas Kristín Ísaksdóttir (IS)

 

25

Ada Mustonen(FIN)

 

 

 

 

26

Anna Hamnström(FIN)

 

 

 

 

27

Wilhelm Hamnström(FIN)

 

 

 

 

28

Victor Lindroos(FIN)

 

 

 

 

29

Daniel Lönnquist(FIN)

  •  

 

 

 

30

Sami Loikkanen(FIN)

 

 

 

 

31

Elna Victor Svensson(S)

 

 

 

 

32

Alva Victor Svensson(S)

 

 

 

 

33

Ketill Axeelsson(IS)

 

 

 

 

34

Björn Ægie(IS)

 

 

 

 

38

Stina Kjær- Nielsen (DK)

Johannes S. Hansen (DK)

Simone Irgens Løgager (DK)

Stina Kjær- Nielsen (DK)

Johannes S. Hansen (DK)

39

Simone Irgens Løgager (DK)

Sarianna Görsoy (FIN)

Sæunn Tamar Ásgerisdóttir (IS)

Maria Eintveit (NO)

Sarianna Görsoy (FIN)

40

Maria Eintveit (NO)

Jesper Højstrup Riis (DK)

Jesper Højstrup Riis (DK)

Sofia Boelsmann (DK)

Mikey Helfer (DK)

41

Sofia Boelsmand (DK)

Mikey Helfer (DK)

 

 

 

42

Sæunn Tamar Ásgerisdóttir (IS)

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
--------------------------------------------------->